Služby

    Moderné a výkonné diagnostické prístroje ušetria Váš čas aj peniaze. V autoservise Correctcars nájdete kompletnú ponuku servisných a rýchlo-servisných služieb. Naši zamestnanci Vám rýchlo a kvalifikovane pomôžu s riešením Vašich problémov. Dôležitý je pre nás osobný prístup nielen k zákazníkovi ako takému, ale i k danému problému a jeho riešeniu.

Celý rozsah naších poskytovaných služieb sú v plnom rozsahu realizované v našom autoservise. Disponujeme všetkými technológiami potrebnými k oprave a preto dokážeme efektívne a ekonomicky výhodne opraviť vaše vozidlo.

 
prehliadky

pravidelné prehliadky

Vykonávame pravidelné záručné a pozáručné prehliadky podľa predpisaných postupov daného výrobcu vozidla. Sledujeme ceny náhradných dielcov od prvo-výrobcu vozidla i nezávislých dodávateľov z dôvodu najekonomickejšej opravy s cieľom dotať čo najkvalitnejší výrobok pre dlhú trvácnosť.

mechanicke-opravy

mechanické opravy

Opravy motorov, vymeny rozvodovych remenov a retazi, opravy hlav valcov vackove hriadele, ventily, pretesnenie a prekruzkovanie motorov, vymena spojky, opravy prevodoviek, cistenie filtrov pevnych castic. Po tisicoch opravenych vozidiel mame bohate skusenosti.

autoservis-obrazky-klampiarcina

klampiarske práce

Pri vzniku poistnej udalosti na Vašom vozidle, zabezpečíme odťah vozidla a prípadné doobhliadky v našom autoservise bez potreby vašej prítomnosti.

lakovna

lakovacie práce

 

Objednajte sa na pravidelnú prehliadku vozidla

diagnostika motorov

Na diagnostiku motorov používame rôzne diagnostické prístroje pre vnútornú i vonkajšiu diagnostiku, ktoré pravidelne aktualizujeme. Kombináciou technického vybavenia, dokumentácie a naších skúseností odstránime akúkoľvek závadu na motore.

celne-skla

výmena čelných skiel

Naša prax nám dokazuje, že je výhodnejšie pre zákazníka použiť kvalitné sklá (Splintex, Securit, Pilkington, …), ktoré vieme dodať vo výborných cenách. Na požiadanie klienta vieme tiež dodať aj lacnejšiu alternatívu.

 
zaruky

záručný servis

Zákazníkom, ktorí majú u nás servisované vozidlá počas záruky, zabezpečíme v prípadne záručného problému jeho vyriešenie a preto sa nemusia obávať o stratu záruky.

Auto mechanic checking car battery voltage

elektrikárske práce

K oprave dnesných moderných áut potrebujeme množstvo informácií o schémach a systémoch, ku ktorým mame prístup a v neposlednom rade veľa veľa praxe. 

klimatizacia

klimatizácia

Klimatizácia je výborná vec, kým je funkčná. Základom aby klimatizácia slúžila dobre, je pravidelný servis, ktorý pozostáva s dezinfekcie, recyklácie a korektného naplnenia chladiaceho média.

priprava-stk

príprava vozidla na STK

Skontrolujeme stav Vášho vozidla pred STK, upozorníme na závady, ktoré by bránili úspešnému absolvovaniu STK, prípadne ich hneď odstránime a tak úspešne absolvujeme STK a EK za Vás.

 

                                           montáž ťažných zariadení

Dohodnite si kompletnú kontrolu vozidla, zdarma

Kontakt

CORRECT CARS s.r.o. Predmestská cesta 90
010 01 Žilina

Otváracie hodiny:
Pondelok: 7:00 - 18:00
Utorok: 7:00 - 18:00
Streda: 7:00 - 18:00
Štvrtok: 7:00 - 18:00
Piatok: 7:00 - 18:00
Sobota: na objednávku
nedela: na objednávku
0904 404 680
0911 110 898
rastislavsulgan1@gmail.com